ساخت پیام پیش فرض

 

ایجاد پیام های پیش فرض برای صرقه جویی در زمان و تسهیل ارسال پیام های تکراری است.برای ایجاد یک پیام پیش فرض ابتدا رو گزینه مدیریت گروه ها کلیک نمایید.سپس نام گروهی که می خواهید ایجاد کنید را تایپ کرده و برروی ایجاد گروه جدید کلیک کنید.

بعد از این مرحله گزینه ساخت پیام پیش فرض را انتخاب کرده و در قسمت گروه پیام ، گروهی که ایجاد کرده اید را انتخاب نموده و نوع پیامی که قصد دارید به عنوان پیش فرض ایجاد کنید،تایید نمایید.سپس پیام را ایجاد و ذخیره کنید.

به جای پیام معمولی میتوانید از قسمت کارت ویزیت اطلاعات مورد نظرتان را درج کنید تا در صورت نیاز ارسال را از قسمت کارت ویزیت انجام دهید.

چناچه بخواهید از پیام پیش فرض در ارسال های خود استفاده کنید،شماره مخاطب را وارد نموده و بجای تایپ کردن متن بر روی پیام های پیش فرض کلیک کنید.

 

۱-مشاهده پیام های پیش فرض

در این قسمت لیست پیام های پیش فرض ذخیره شده در panel برای شما نمایش داده می شود و شما  قادر به حذف  یا ویرایش آنها می باشید.

 

۲-مدیریت گروه ها

 در این قسمت با درج نام گروه قادر به ایجاد گروه جدید می باشید و همچنین در کادر پایین لیست گروهها برای شما نمایش داده میشود  که شما می توانید با حذف یا ویرایش نام گروه ، گروههای ایجاد شده را مدیریت کنید.

 

 
فیلم آموزشی

نظرات برای این دسته بسته است.