ارسال از دفترچه تلفن

در صورتی که نیاز دارید هربار به گروه مشخصی از مخاطبان خود پیام ارسال کنید،میتوانید از این نوع ارسال استفاده کنید.البته برای استفاده از این نوع ارسال شما می بایست به قسمت مشخص شده در سایت مراجعه کرده و برای ساخت دفترچه های تلفن اقدام بفرمایید.
برای انتخاب دفترچه تلفن مورد نظر باید بر روی اضافه کردن کلیک کرده و پس از آن یکی از سه روش موجود را انتخاب کنید.
اگر قصد دارید تنها به تعدادی از شماره های موجود در یک دفترچه پیام ارسال کنید، باید از روش اول، یعنی انتخاب از شماره های دفترچه استفاده کنید.با انتخاب دفترچه تلفن ، شماره های آن قابل مشاهده خواهد بود.با کلیک کردن بر روی گزینه انتخاب ، شماره هایی را که در نظر دارید انتخاب کنید.
تعداد شماره های انتخابی شما در کادر پایین این بخش نشان داده شده است. با کلیک بر روی گزینه مشاهده شماره های انتخابی ، میتوانید شماره هایی را که انتخاب نموده اید مشاهده بفرمایید.
پس از تایید کردن، نام تمام مخاطبان شما در قسمت لیست گیرندگان پیام نشان داده خواهد شد.
در صورتی که بخواهید از یک دفترچه کامل استفاده کنید باید از روش دوم،یعنی انتخاب همه شماره های یک دفترچه استفاده بفرمایید.
برای استفاده از روش انتخاب تصادفی باید دفترچه مورد نظر و تعداد شماره هایی که میخواهید بصورت تصادفی انتخاب شوند را مشخص کنید.
پس از انتخاب یکی از سه روش گفته شده، متن پیام را وارد کرده و شماره ارسال را انتخاب کنید تا پیام ارسال شود.
((برای تنظیمات مربوط به زمان و دوره ارسال به توضیحات گفته شده در قسمت ارسال سریع مراجعه کنید))

فیلم آموزشی

 

اس ام اس آذین
اس ام اس آذین
سامانه پیامکی آذین از سال 1388 کار خود را با هدف افزایش بهره وری تبلیغات و بهبود فضای کسب و کار ها از طریق فضای مجازی آغاز نمود. این مجموعه با تلاش پرسنل خود در این 9 سال مفتخر به کسب اعتماد و رضایت بیش از 30.000 کاربر گردیده است. تاکنون بیش از 50 میلیون ارسال پیامک تبلیغاتی موفق از پنل اس ام اس آذین ارسال شده است. لطفا ما را با نظرات خود یاری بفرمایید.

نظرات برای این دسته بسته است.