نمایندگی مستقل پیام کوتاه


سرویس نمایندگی سامانه پیام کوتاه بستر مناسبی برای فعالیت اشخاص حقیقی یا حقوقی در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه و فروش سامانه پیامک است. سامانه پبامکی اس ام اس آذین با ارائه نمایندگی مستقل و به صورت  Rebrand   می باشد. یعنی هر نماینده می تواند خدمات پیام کوتاه را با برند تجاری خود ارائه نماید و سامانه ای با دامنه و لوگو اختصاصی خود داشته باشد. افزون بر امکان  rebranding   امکانات مختلفی در سرویس نمایندهی مستقل پیش بینی شده تا هر فردی که علاقمند به ارائه خدمات پیام کوتاه است بتواند با سرمایه گذاری اندک و بدون وابستگی به سایر سرویس دهندگان، سامانه پیامک اختصاصی خود را بدون هیچ گونه نام و نشانی از اس ام اس آذین راه اندازی نموده و به کسب و کار بپردازد.
امکانات کلی سرویسی که در اختیار نمایندگان قرار می گیرد به شرح زیر است:

تعرفه پیامک به صورت ثابت و پلکانی تا ۱۱۰ ریال

یکی ار راه های پر سود  برای نماینده تعرفه پایین پیامک می باشد که این امکان در سامانه ما فراهم شده بدین ترتیب که  بنا به در خواست نماینده و نوع پنل تعرفه پیامک به صورت ثابت و یا پلکانی تا ۱۱۰ ریال محاسبه می گردد.)

تعرفه پیامک

تعرفه ثابت
هزینه(ریال) شماره اختصاصی رایگان تعرفه کاربر نمایندگی
۲٫۰۰۰٫۰۰۰

۱٫۰۰۰٫۰۰۰

۵ عدد ۱۲۰ ریال نامحدود کاربر نمایندگی سطح ۱
۴٫۰۰۰٫۰۰۰

۳٫۰۰۰٫۰۰۰

۱۰ عدد ۱۱۰ ریال نامحدود کاربر نمایندگی سطح ۲
۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰

۵٫۰۰۰٫۰۰۰

۱۰ عدد ۱۰۵ریال نامحدود کاربر نمایندگی سطح ۳

مالیات بر ارزش افزوده به موارد فوق افزوده می گردد.

تعرفه ویژه اعتباری(پلکانی):

این تعرفه به برای نمایندگانی که میزان ارسال بالایی دارند بسیار مناسب خواهد بود به صورتی که از تعرفه های ویژه اس ام اس آذین بهره مند خواهند شد!

نمایندگان برای بهره مندی از تعرفه ویژه پلکانی پیش از پرداخت مبلغ شارژ از طریق پشتیبانی تیکت ارسال نمایند تا تعرفه متغیر برای آن ها درج گردد!

تذکر:هزینه تمدید سالیانه پنل نمایندگی با توجه به میزان کارکرد نماینده از ۰ تا ۶۰% هزینه پرداخت شده اولیه خواهد بود

-شماره اختصاصی

تخفیف خرید شماره اختصاصی برای نمایندگان با توجه به سطح آن ها محاسبه می گردد:

میزان تخفیف شماره اختصاصی سطح نماینده
۲۰% سطح ۱
۳۰% سطح ۲
۵۰% سطح ویژه

-دسترسی به سامانه پیامک با دامنه اختصاصی:


هر نماینده می تواند دامنه یا زیردامنه دلخواه خود را ثبت نموده و به سامانه پیامک متصل نماید و دسترسی کاربران به سامانه از طریق دامنه اختصاصی نماینده خواهد بود.

 

-ثبت دامنه اختصاصی:

هر نماینده می تواند برای سامانه پیامک خود نام مناسبی انتخاب کرده، بر اساس آن یک لوگو طراحی نموده و در نهایت لوگو خود را در صفحه ورودی(login) و صفحه اصلی سامانه قرار دهد.

 

اگذاری نامحدود پنل کاربری:


برخلاف سایر سامانه ها در اس ام اس آذین هر نماینده می تواند به تعداد نامحدود کاربر ثبت کرده و پنل کاربری واگذار نماید. همچنین نماینده می تواند پنل ها را به صورت بسته های مختلفی از ابزارهای سامانه تعریف کرده و پکیج های مختلف را با قیمت های متفاوت در اختیار کاربران بگذارد.

 

اگذاری نامحدود نمایندگی مستقل:


هر نماینده می تواند با پرداخت حق ثبت نماینده، به تعداد نامحدود نماینده مستقل ثبت کرده و پنل های نمایندگی را به صورت مستقل یا نمایندگی در اختیار دیگر علاقمندان به فعالیت در زمینه خدمات پیام کوتاه بگذارد. پنل های نمایندگی نیز همانند پنل های کاربری می توانند امکانات مختلف و محدودیت های متفاوتی داشته باشند و نماینده می تواند پنل های نمایندهی را با قیمت و شرایط دلخواه خود واگذار نماید.

 

 

-تعیین قیمت ها:


در این سرویس، نماینده به عنوان یک سرویس دهنده مستقل فعالیت خواهد کرد بنابراین اختیار تعیین قیمت و نحوه واگذاری پنل های کاربری و نمایندگی، شماره های مجازی و سایر موارد در اختیار نماینده می باشد و تمامی درآمدهای نماینده از این سرویس متعلق به وی خواهد بود.

 

-تعیین تعرفه ها:


تعیین تعرفه ارسال و دریافت پیامک و ایجاد بازه های متناسب با هر تعرفه در اختیار نماینده خواهد بود. همچنین نماینده می تواند بازه های مختلفی با تعرفه های متفاوت برای کاربران و نماینده ها ایجاد نماید.


 

-شماره مجازی دائمی:


واگذاری شماره های مجازی به نماینده ها از پیش شماره ۵۰۰۰و۳۰۰۰و۲۰۰۰و۱۰۰۰ و به صورت دائمی خواهد بود اما نماینده ها می توانند بر حسب سیاست فروشی که اتخاذ می کنند، شماره ها را به صورت دائمی یا اجاره سالیانه به کاربران خود عرضه نمایند. همچنین نمایندهها می توانند به تعداد نامحدود شماره مجازی تهیه کرده و به صورت اشتراکی یا اختصاصی در اختیار کاربران و نماینده های خود قرار دهند.

 

 

-بدون نیاز به هاست و سرور:

    سرویس نمایندهی سامانه پیامک نیازی به نصب روی هاست یا سرور خاصی ندارد و بسترهای میزبانی و ارتباطی آن به صورت متمرکز توسط  اس ام اس آذین تامین می شود.

مشاهده نسخه نمایشی پنل نمایندگی

نام کاربری و رمز ورود:reseller