پبامک بر اساس کد پستی

 یک کلید مهم برای گسترش ارتباط و حفظ مشتریان استفاده از پنل اس ام اس تبلیغاتی می باشد.

بازاریابی پیامکی به تنهایی منجر به تولید نمی شود اما به شما توانایی ایجاد ارتباط با مشتریان از طریق یک کانال ارتباطی مناسب می دهد.

برای داشتن یک کمپین بازاریابی پیامکی موفق  شما به یک بانک اطلاعاتی قوی نیازمندید تا به طیف وسیع مخاطبان دسترسی داشته باشید. مطمیئنا انتخاب بانک اطلاعاتی با توجه به نیاز های کمپین تبلیغاتی شما تعیین می گردد.

 

یکی از مفید ترین بانک های اطلاعاتی برای اجرا کردن کمپین بازاریابی پیامکی استفاده از ارسال پیامک از طریق کد پستی می باشد. استفاده از ارسال منطقه ای هدفمند به وسیله کد پستی  به افزایش بهره وری کمپین تبلیغاتی شما کمک می کند.

بنابراین شما نیاز دارید راه هایی را که می توانید از کدپستی استفاده کنید کشف کنید  تا از هنر کمپین اس ام اس تبلیغاتی به صورت کاربردی تر استفاده کنید.

ارسال پیامک منطقه ای

یکی از راه هایی که شما می توانید این کار را انجام دهید استفاده از کد پستی برای تعیین محدوده هدف می باشد.

این مخصوصا در شرایطی است که مشتری یک آگهی تبلیغاتی از یک محصول ببیند و حالا می خواهد بداند که این محصول را از کجا می تواند پیدا کند. اگر مشتری های شما به خط اختصاصی پیامکی شما دسترسی داشته باشند می توانند برای شما نام شهر و یا کد پستی خودشان را پیامک کنند تا محل نزدیک ترین شعبه فروشگاه  شما به آن ها برایشان ارسال گردد. برای این کار شما به یک لیست از کد های پستی مکان های متعدد نیاز دارید.

 

شما همچنین می توانید با ارسال لینک نقشه محل کار خود در پیامک این خدمت را ساده تر انجام دهید.

شما با ارسال کوپن یا بن های تخفیف به محل های مورد نظر می توانید باعث افزایش رفت و آمد به فروشگاه تان شوید.

ارسال پستی بن تخفیف به یک محدوده جغرافیایی می تواند سریعا باعث افزایش هزینه های شما گردد. یک روش عالی برای کاهش هزینه ها می تواند این باشد که شما از مشتریان خود آدرس دقیق بگیرید. با این روش شما به مشتریان خود سریعتر و کم هزینه تر دسترسی خواهید داشت. مطمین شوید که این اطلاعات را به صورت دقیق ثبت می کنید تا بازاریابی پیام کوتاه شما موثر تر باشد.

 

یک پیشنهاد دیگر این است که از کد پستی به عنوان کلمه  کلیدی اصلی استفاده کنید.یعنی دقیقا به یک محدوده پستی خاص پیامک ارسال نمایید.و میزان بازخورد آن منطقه را به صورت آماری بررسی نمایید. دانستن این داده ها تا حدود زیادی به شما کمک می نماید. اول اینکه به شما کمک می کند تا بازار خود را برای یک محدوده خاص هدف گذاری نمایید. دوما اینکه می توانید این اطلاعات را در پنل اس ام اس خود وارد می کنید تا متن خود را برای آن شخصی سازی کنید.

 

اس ام اس آذین
اس ام اس آذین
سامانه پیامکی آذین از سال 1388 کار خود را با هدف افزایش بهره وری تبلیغات و بهبود فضای کسب و کار ها از طریق فضای مجازی آغاز نمود. این مجموعه با تلاش پرسنل خود در این 9 سال مفتخر به کسب اعتماد و رضایت بیش از 30.000 کاربر گردیده است. تاکنون بیش از 50 میلیون ارسال پیامک تبلیغاتی موفق از پنل اس ام اس آذین ارسال شده است. لطفا ما را با نظرات خود یاری بفرمایید.

نظرات برای این دسته بسته است.