برای خرید پنل اس ام اس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

 در خرید پنل اس ام اس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

 

اگر یکبار در گوگل جستجو کرده باشید خواهید دید با حجم زیادی از سایت های مواجه خواهید شد که خدمات پیامک تبلیغاتی ارائه می کنند.

حال سوال اینجاست چطور بهترین پنل اس ام اس را در این گزینه ها انتخاب کنیم. در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های یک سامانه پیامکی خوب آشنا کنیم.

 

گول پیامک ارزان را نخورید، تعرفه معقول را انتخاب کنید.

 

یکی از ویژگی هایی که شاید بسیاری از مشتریان قبل از خرید پنل اس ام اس ابتدا به آن توجه می کنند تعرفه پیامک می باشد. قطعا بیشترین سود یک سامانه پیامک از طریق ارسال پیامک مشتریان می باشد. لذا با افزایش میزان ارسال میتوان تعرفه پایین تری برای مشتریان لحاظ کرد. البته این قیمت گذاری برای سامانه پیامکی آذین به دو صورت پلکانی و ثابت می باشد که می توانید از بخش تعرفه پیامک تبلیغاتی آن را بررسی فرمایید. این روز ها سامانه هایی تعرفه های بسیار پایینی پیشنهاد می دهند که بعضا حتی کمتر تعرفه مخابرات است! کافی است فقط این شرکت ۱۵% از پیامک شما را ارسال ارسال نکند و یا هزینه بلک لیست مخابراتی که این روز ها بیش از ۵۰% گیرنده ها را تشکیل می دهد را به صورت ناقص به شما برگرداند!!

 

مسلما شما نمیتوانید با کل مخاطبین خود تماس بگیرید و از آن ها بپرسید که پیامک شما را دریافت کرده اند؟! مخصوصا زمانی که حجم زیادی پیامک ارسال می کنید. پس سعی کنید اقدام به خرید پنل اس ام اس معتبر با تعرفه معقول نمایید.

 

 

خرید پنل اس ام اس از سرویس دهنده مستقیم

امروزه بازار پیام کوتاه تبلیغاتی پر شده از شرکت هایی که خدمات پنل اس ام اس ارائه می کنند.  باید گفت بیش از ۹۰ درصد این سامانه ها به صورت واسطه فعالیت دارند و خودشان سرویس دهنده مستقیم نیستند. به همین دلیل بسیاری از سامانه ها مشابه هم هستند!

از جمله معایب این مورد تعرفه های به مراتب بالاتر، عدم وجود اطلاعات فنی، پشتیبانی های ضعیف می باشد.

سامانه پیامکی آذین  مفتخر به فعالیت کاملا مستقل می باشد و به صورت مستقیم با مخابرات کار می کند.

 

بررسی دمو پنل اس ام اس

برای مقایسه امکانات یک سامانه پیامک و خرید پنل اس ام اس باید به از بخش دمو آن سامانه مراجعه کنید تا بتوانید امکانات آن پنل اس ام اس را بررسی کنید. این مورد بخش جدا نشدنی یک سامانه خوب می باشد. پس حتما به دموی سامانه ها مراجعه کنید.

 

بانک اطلاعاتی قوی

برای ارسال یک پیامک تبلیغاتی با بازدهی خوب باید یک سامانه بانک اطلاعتی قوی از جمله ارسال منطقه ای به تفکیک شهر و پیش شماره سه رقمی و ارسال به تفکیک کد پستی و ارسال بر اساس تفکیک جنسیت و سن ، ارسال براساس رسته شغلی ، ارسال به افراد حاضر در محل به وسیله دکل های بی تی اس و… را دارا باشد. می توانید لیست امکانات سامانه پیامکی آذین را مشاهده نمایید.

 

 

شرکت با پشتیبانی قوی را انتخاب کنید

خرید پنل اس ام اس با تمامی امکانات و بدون پشتیبانی واقعا شما را دچار مشکل خواهد کرد. زیرا بسیاری از مواقع به دلیل مشکلات مخابراتی و سایر موارد شما نیاز به کمک دارید. پس سامانه ای را انتخاب کنید که در اسرع وقت به مشکلات شما رسیدگی می کند. و همواره پاسخگوی مشکلات شماست.

 

انتخاب سامانه پیامک با سابقه طولانی تر

در انتخاب برای خرید پنل اس ام اس سعی کنید سامانه پیامکی با سابقه تر را انتخاب کنید. زیرا سابقه یک سامانه پیامک نشان دهنده اعتبار آن سامانه می باشد . متاسفانه ممکن است یک سامانه جدید بعد از مدتی به هر دلیلی بعد از گرفتن هزینه از شما تعطیل شود.

 

سامانه پیامکی آذین با بیش از ۹ سال سابقه فعالیت مفتخر است از جمله اولین وبسایت های دارای نماد در عرصه خدمات پیامکی می باشد که نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن تجارت دریافت کرده است.