سامانه پیامکی استعلام سند ملک

 

 راه اندازی سامانه استعلام سند ملک ، معاون قوه‌قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به دنبال راه‌اندازی سامانه ثبت آنی معاملات ظرف ماه‌های اخیر، خبر داد: مفاد اسناد رسمی صادر شده به محض صدور از طریق پیامک به صاحب سند اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی معاون قوه‌قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اعلام این خبر گفت: متقاضیان صدور سند باید هنگام تحویل مدارک خود به ادارات ثبت یا دفاتر اسناد رسمی در سراسر کشور، شماره تلفن همراه خود را نیز اعلام کنند تا به محض صدور سند، نتیجه استعلام سند ملک به اطلاع صاحب سند رسانده شود.

وی اظهار کرد: این کار باعث پیشگیری از تخلفات احتمالی شده و صاحب سند بعد از دریافت پیامک مربوطه می تواند با درج شناسه یکتای سند و رمز تصدیق آن در پورتال سازمان ثبت به آدرس www.ssaa.ir اقلام اطلاعاتی سند خود را مشاهده کند.

پیشنهاد می کنیم این مقاله را  نیز حتما بخوانید. استعلام چک صیادی با پیامک

لغو سرویس اطلاع رسانی ثبت اسناد

این نوع از پیامک به نام ارزش افزوده می باشد که مشترکان تلفن همراه با استفاده از سامانه‌ی پیامکی ۸۰۰ یا شماره‌گیری #۸۰۰* می‌توانند از انواع خدمات ارزش افزوده فعال روی سیم‌کارت خود و روش غیرفعالسازی آنها آگاه شوند.

به گفته معاون رگولاتوری، مشترکان تلفن همراه در صورت تمایل نداشتن به دریافت پیامک‌های تبلیغاتی، بازی و سرگرمی، مسابقه و ارسال اطلاعات و اخبار می‌توانند این خدمات را غیرفعال کنند. البته از این به بعد در صورت فعالسازی خدمات ارزش افزوده محتوایی پیامکی از سوی مشترکان، اپراتور باید در تمامی پیامک‌های ارسالی، هزینه خدمات و نحوه غیرفعالسازی را به مشترک اعلام کند.

اس ام اس آذین
اس ام اس آذین
سامانه پیامکی آذین از سال 1388 کار خود را با هدف افزایش بهره وری تبلیغات و بهبود فضای کسب و کار ها از طریق فضای مجازی آغاز نمود. این مجموعه با تلاش پرسنل خود در این 9 سال مفتخر به کسب اعتماد و رضایت بیش از 30.000 کاربر گردیده است. تاکنون بیش از 50 میلیون ارسال پیامک تبلیغاتی موفق از پنل اس ام اس آذین ارسال شده است. لطفا ما را با نظرات خود یاری بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید