ارسال پیامک تبلیغاتی به اصفهان با پنل اس ام اس اصفهان

پنل اس ام اس اصفهان

اِصفَهان شهری تاریخی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز شهرستان اصفهان است. اصفهان، سومین شهر پهناور و پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد است.

جمعیت اصفهان در سال ۱۳۸۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۵۸۳٬۶۰۹ نفر بوده که این رقم در سال ۱۳۹۰ خورشیدی به ۱٬۷۵۶٬۱۲۶ نفر و در سال ۱۳۹۵ خورشیدی به ۱٬۹۶۱٬۲۶۰ نفر رسیده‌است. اصفهان از دیرباز از مهمترین مراکز شهرنشینی در فلات ایران به‌شمار می‌رفته‌است. در ۵ دی ۱۳۱۹ در زمان رضاشاه برای نخستین بار در ایران به سبک اروپایی در اصفهان از مردم سرشماری به عمل آمد و ۲۰۴٬۶۰۰ تن را ساکن شهر اصفهان گزارش کردند.

منبع: ویکی پدیا

 

چگونه به اصفهان پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

ارسال پیامک تبلیغاتی به اصفهان از طریق پنل اس ام اس اصفهان و از طریق بانک شماره های مختلف و به روز سامانه پیامکی آذین انجام می گیرد. 

پنل اس ام اس اصفهان رایگان می باشد و هزینه ای بابت ثبت نام پنل پرداخت نمی کنید بلکه فقط هزینه پیامک را پرداخت می کنید.

لیست تعدادی از امکانات مخصوص سامانه پیامکی و پنل اس ام اس اصفهان به شرح زیر می باشد.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی به اصفهان از طریق شماره های همراه اول در پنل اس ام اس اصفهان

شماره های همراه اول استان اصفهان در حال حاضر ۳,۳۷۵,۴۹۵ عدد می باشد. که تعداد 1,397,034 شماره دایمی و 1,978,461 شماره اعتباری می باشند.

(شهر های استان اصفهان: اصفهان،کاشان،خمینی شهر،نجف آباد،شاهین شهر،شهرضا،خوراسگان،تیران،فولادشهر،مبارکه،بهارستان،

آران و بیدگل،زرین شهر،گلپایگان،فریدون شهر،درچه،چادگان،فلاورجان،دولت آباد،قهدریجان،نایین،سمیرم،کلیشاد و سودرجان،گل‌دشت،خورزوق،ابریشم،خوانسار،گز،نطنز،باغ بهادران) می باشد.

در این میان تعداد شماره های همراه اول شهر اصفهان مجموعا 2,231,535 عدد می باشد که از این میان 818,445 شماره دائمی همراه اول اصفهان و 1,413,090 شماره اعتباری اصفهان می باشند که در پنل اس ام اس اصفهان موجود است.

ارسال پیامک تبلیغاتی به اصفهان بر اساس کدپستی

یکی دیگر از قابلیت های پنل اس ام اس اصفهان ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های همراه اصفهان بر اساس کد پستی می باشد که هم برای شماره های همراه اول و هم برای شماره های ایرانسل فعال می باشد. در سامانه پیامکی آذین برای ارسال کد پستی به همراه اول می توانید به بخش کد پستی کشوری مراجعه کنید و برای ارسال به شماره های ایرانسل اصفهان از بخش ارسال کد پستی اقدام نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل اصفهان

برای ارسال به شماره های ایرانسل در پنل اس ام اس اصفهان می توانید از بخش ارسال مناطق ایرانسل در سامانه پیامکی آذین به شماره های ایرانسل اصفهان اس ام اس تبلیغاتی و انبوه ارسال نمایید.در حال حاضر 228,558 شماره ایرانسل در سامانه قابل دسترسی می باشد. در این بخش می توانید جنسیت گیرندگان را در این بخش انتخاب کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به اصفهان از طریق دکل های بی تی اس

شاید  از نظر شما یکی از معایب ارسال به ایرانسل شما فعال نبودن شماره های این بخش باشد ولی با ارسال از طریق دکل های بی تی اس در پنل اس ام اس اصفهان می توانید به شماره های صد درصد فعال و حاضر در محل مورد نظر خود در منطقه مورد نظر پیامک تبلیغاتی کاملا هدفمند ارسال نمایید. در نظر داشته باشید برای این ارسال باید حداقل ۲۴ ساعت قبل درخواست خود را ارسال نمایید. این ارسال مستقیما از سمت ایرانسل انجام می شود. حداقل سفارش برای هر ارسال ۱۰٫۰۰۰ عدد می باشد. این نوع از ارسال برای تبلیغات محلی مخصوصا برای شهر های بزرگ بسیار مناسب می باشد.

ارسال پیامک تبلیغاتی به اصفهان بر اساس جنسیت

وقتی بخش اصلی مشتریان شما مردان هستند برای شما بهتر است که فقط به مردان پیامک تبلیغاتی بفرستید. یا اینکه بوتیک مخصوص لباس های دخترانه برای یک بازه سنی خاص دارید. قطعا برای شما ارسال به تفکیک جنسیت و رده سنی مهم خواهد بود.  با این کار هم در هزینه های خود صرفه جویی می کنید. و هم بخش زیادی از گیرندگان پیامک از شما شاکی نخواهند بود.

برای این نوع از ارسال می توانید از بخش ارسال از طریق جنسیت و سن برای همراه اول و یا ارسال کد پستی و منطقه ای ایرانسل برای مشترکین ایرانسل به تفکیک جنسیت پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

ارسال پیامک به مشاغل اصفهان

ارسال پیامک بر اساس دسته بندی مشاغل یکی از امکانات خوب پنل اس ام اس اصفهان می باشد با این امکان می توانید به مشاغل مشخص شده در محدوده اصفهان و حتی سراسر ایران پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

تعدادی از دسته بندی های موجود در سامانه عبارتند از : صنعت ، بیمه ، مهندسی ،آموزشگاه ها ، خدماتی ،حقوقی ، پزشکی ،اصناف ، اعضا صنایع و معادن ، مدیریتی ، وکلای استان ، ورزشی و سازمان ها