پیامک تبلیغاتی استخدام

چگونه از طریق پیامک تبلیغاتی استخدام کرد؟

سامانه پیام کوتاه در حال حاضر به راحتی در دسترس عموم قرار دارد.امروزه صاحبان کسب و کار می توانند از پیامک تبلیغاتی استفاده کنند. اما هنوز به عنوان یک ابزار معمول برای استخدام مورد استفاده قرار نگرفته است. با این وجود بعضی از کسب و کار ها امروزه از آن در کنار سایر روش ها برای استخدام استفاده می کنند. مردم در سراسر جهان اغلب از پیامک استفاده می کنند. بسیاری از مردم نیز از نرم افزار های پیام رسان مانند تلگرام ، وایبر و وات اپ استفاده می کنند.با این وجود هنوز پیامک محبوب است.در حالی که ایمیل ها احتمالا  خوانده نمی شوند پیام کوتاه ۹۹% مواقع دیده می شود. با پیام کوتاه نگرانی اینکه متقاضی های استخدام پیامک شما را نخوانند وجود ندارد. علاوه بر این ارسال پیامک بسیار ساده می باشد.

 

چگونگی آماده کردن پیامک استخدام

یک متن پیامک استخدام می تواند باعث تعجب متقاضی های استخدام گردد.اگر شما دقت کافی نداشته باشید، پیام شما ممکن است باعث آزار و حتی ناراحتی دریافت کنندگان پیامک گردد. برای جلوگیری از این اتفاق باید بدانید چگونه پیامک تبلیغاتی بنویسید.

 

تا جای ممکن متن پیامک را کوتاه کنید

با توجه به این که خواندن متن های طولانی آن هم در صفحه نمایش گوشی دشوار است و علاوه بر آن محدودیت ۷۰ کاراکتر برای هر پیامک برای مدیریت هزینه ها سعی کنید متن پیام نهایتا ۱۴۰ کاراکتر باشد. در انتهای پیامک هم شماره تماس یا ایمیل خودتان را جهت برقراری ارتباط وارد نمایید.

از الگو های پیامک استفاده کنید

شما می توانید از متن پیامک رقبا و سایر مشاغل را به عنوان الگو استفاده کنید تا یک متن کوتاه و گیرا داشته باشید.با این کار مخاطبان بیشتری جذب آگهی استخدام شما خواهند شد. با توجه به این که ممکن است پیام های شما طی چند مرحله و در بازه زمانی خاصی ارسال شوند شما می توانید متنی که قبلا آماده کرده اید را در بخش متن های پیش فرض پنل اس ام اس آذین ذخیره کنید تا هر لحظه به آن دسترسی داشته باشید.

 

پیام ها را نگاه کنید و حرفه ای بخوانید!

ارسال پیامک یک راه ساده برای انتقال پیام است. اما شما باید هنگام ارتباط با متقاضی های استخدام اصول حرفه ای را رعایت کنید. هرگز از شکلک ها، الفاظ عامیانه و یا مخفف استفاده نکنید. متن پیام خود را قبل از ارسال حداقل دو بار به دقت بخوانید تا مطمین شوید که خالی از هرگونه اشتباه و یا غلط املایی باشد. قبل از زدن دکمه ارسال دقت کنید شماره های گیرندگان پیامک را به درستی واردکرده باشید.

 

سازمان دهی شده و منظم باشید

به عنوان یک استخدام کننده شما توانایی ساختن را دارید. آخرین چیزی که به آن نیاز دارید فردی است که وظایف خود را تا دیروقت انجام می دهد. بررسی شماره های تماس گیرندگان و تعیین زمان مصاحبه می تواند بسیار وقت گیر باشد. البته سامانه پیام کوتاه آذین در این مورد می تواند به شما کمک کند. شما می توانید از سامانه جامع نوبت گیری برای این کار استفاده نمایید. به این صورت که فقط کافی است شخص به شماره اختصاصی شما پیامک ارسال کند. سامانه به صورت خودکار برای او یک تاریخ و ساعت مشخص برای مصاحبه رزرو می کند.

 

چیز هایی که باید از آن ها اجتناب کنید

 • از ارسال بیش از یک مرتبه برای هر شخص جدا اجتناب کنید چون از اعتبار شرکت شما می کاهد و شخص گیرنده پیامک شما را اسپم به حساب می آورد.
 • به هیچ عنوان در خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل اقدام به ارسال پیامک استخدامی ننمایید زیرا ممکن است متقاضیان فکر کنند که کارمندان شما تا آن ساعت از روز مشغول به کار هستند و حتی ممکن است احساس کنند شما برای زمان شخصی شان احترام قایل نیستید.
 • آخرین و مهم ترین نکته: به هیچ عنوان از شماره موبایل شخصی برای ارسال پیامک استخدام استفاده نکنید! شما می توانید یک خط اختصاصی مجازی مخصوص استخدام داشته باشید ارسال از شماره سامانه پیامکی می تواند باعث بیشتر شدن اعتبار شما در ذهن مخاطبان شود.

 

برای استخدام می توانید از پیام کوتاه استفاده کنید دانستن اینکه چه زمانی و اینکه چگونه پیامک را ارسال کنید به شما کمک خواهد کرد.

به شما توصیه می کنیم مقاله سه کارمند مهمی که برای کمپین تبلیغاتی را نیز مطالعه بفرمایید.

اس ام اس آذین
اس ام اس آذین
سامانه پیامکی آذین از سال 1388 کار خود را با هدف افزایش بهره وری تبلیغات و بهبود فضای کسب و کار ها از طریق فضای مجازی آغاز نمود. این مجموعه با تلاش پرسنل خود در این 9 سال مفتخر به کسب اعتماد و رضایت بیش از 30.000 کاربر گردیده است. تاکنون بیش از 50 میلیون ارسال پیامک تبلیغاتی موفق از پنل اس ام اس آذین ارسال شده است. لطفا ما را با نظرات خود یاری بفرمایید.

3 دیدگاه

 1. طراحی سایت مشهد گفت:

  اقا دستتون درد نکنه خسته نباشید عالیییی
  بود

 2. تبلیغات در گوگل گفت:

  ممنون اطلاعات خوبی بود

 3. به شما توصیه می کنیم مقاله استخدام از طریق پیامک تبلیغاتی را نیز مطالعه بفرمایید