آیا ارتباطات برای بازاریابی موثر، ضروری است؟

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از کانال های ارتباط می باشد.  اینکه محصولات یا خدمات شما چقدر خوب هستند به تنهایی کافی نیست. اگر به طور موثر ارزش ها و ویژگی های محصول خود را به مشتریان بالقوه معرفی نکنید، هیچ فروشی نخواهید داشت. وقتی محصولی به بازار می آید امیدوار کننده است. روش های متعددی برای اطلاع مشتریان آینده نگر درباره ارزش محصولات یا خدمات شما وجود دارد. با این حال مفاهیم و اصول پشت پرده ارتباطات موثر در بازاریابی، بدون توجه به نحوه ارتباطات به طور گسترده کشف نشده باقی می مانند. برای مثال ، تلفن همراه به کسب و کار ها اجازه می دهد تا با مشتریان خود با این وسیله که همیشه همراه شان است ارتباط برقرار کنند.

پیامک تبلیغاتی چیست؟

بازاریابی پیامکی یا ارسال پیامک تبلیغاتی با پنل اس ام اس به عنوان یک راه حل کاملا تاثیر گذار برای بازاریابی کسب و کار های کوچک ثابت شده است . این روش احتمالا ارزان ترین ، موثر ترین ،سود آور و سریع ترین روش ارتباط با مخاطب می باشد.
مشتریان موارد خاصی را به اشتراک می گذارند و از طریق اس ام اس به فروش منحصر به فرد می رسند.
محبوبیت، قدرت و اثربخشی بازاریابی تلفن همراه نمی تواند نادیده گرفته شود. علاوه بر اس ام اس، استفاده از گوشی های هوشمند به سرعت در حال افزایش است تا به عنوان مصرف کننده تمام محتوا های دیجیتال تبدیل شود. حدود ۸۰ درصد از مردم از تلفن های هوشمند خود به عنوان روش اصلی گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنند.

چرا صاحبان کسب و کار های کوچک باید در کارهای بازاریابی خود از پیامک تبلیغاتی استفاده کنند؟

اکنون که شما کاملا با کل مفهوم پیامک تبلیغاتی آشنا هستید، در اینجا چند دلیل برای اینکه هر صاحب کسب و کار کوچکی باید ارسال پیامک تبلیغاتی را برای کسب و کار خود در نظر بگیرد، وجود دارد. آنها عبارتند از:

  • موقعیت نام تجاری

هویت نام تجاری شما با فعالیت های تجاری شما تعریف شده است. به مشتریان خود نشان دهید که شما مایل به آزمایش روش های جدید و راحت برای برقراری ارتباط با آنها هستید. از طریق استفاده از اس ام اس از رقبا پیشی بگیرید. مشتریان عاشق و قدردان برند هایی هستند که با تکنولوژی هوشمند تلاش می کنند تا با تکنولوژی های جدید هماهنگ شوند.

  • نرخ تبدیل بالا

نرخ موفقیت بالای ارسال پیامک تبلیغاتی و همچنین قابلیت مقرون به صرفه بودن به عنوان یک فرم بازاریابی باعث می شود که این ابزار ارزشمند در اختیار شما باشد. به طور متوسط، پیام های متنی نرخ تبدیل حدود ۸ درصد است، که به طور قابل توجهی بالاتر از ایمیل (۱٫۷ درصد) است.

  • نرخ بازده

اکثر مردم پیامهای خوانده نشده خود را در ایمیل خود دارند، چیزی که به راحتی در پیامک تبلیغاتی اتفاق نمی افتد. در حقیقت، ۹۸ درصد از کاربران تلفن همراه یک پیامک را در سه دقیقه اول دریافت آن باز می کنند، که قطعا در مورد ایمیل، فیس بوک، توییتر و بسیاری از رسانه های دیگر اینطور نیست.

 

  • سریع و به هدف

قطعا ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی، و یا ایمیل تبلیغاتی هر دو در شرایط های مختلف مفید هستند، اما در اکثر موارد ارسال پیامک تبلیغاتی ترجیح داده می شود. اگر شما می خواهید پیشنهادات وابسته به زمان، سریع و مختصر برای مشتریان خود را ارائه دهید، پیامک تبلیغاتی بهترین روش است.

  • مقرون به صرفه

کدام روش بازاریابی ارزان تر از ارسال پیامک تبلیغاتی است؟ ارسال اس ام اس با سامانه پیامک انبوه به طور متوسط ۱۲ تومان هزینه خواهد داشت! اما البته با توجه به میزان ارسال حجم ارسال، کمتر و یا کمی بیشتر خواهد بود. آنقدر گران نیست که فکر می کنید.

 

نکات پیامک تبلیغاتی برای کسب و کارهای کوچک

پیامک های تبلیغاتی بدون شک می توانند به موفقیت های باور نکردنی برای انواع کسب و کارهای بزرگ و کوچک منجر شوند. اما این موفقیت ها برای کسب و کارهای کوچک بیشتر هستند.
چند نکته برای کمک به کسب و کار شما برای استفاده بیشتر از مزایای های پیام های تبلیغاتی:

 

  • اطلاع از مجوز ها و قوانین ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه

با توجه به قوانین مربوط به ارسال پیامک تبلیغاتی،استفاده از یک سری از عبارات ممنوع می باشد حتی بعضی از مشاغل نباید از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی اقدام به تبلیغات نمایند و بعضی از پیامک ها ابتدا نیاز به مجوز از سازمان مربوطه دارد برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل ابتدا از بخش قوانین ارسال پیامک تبلیغاتی این موارد را مطالعه بفرمایید.

 

  • یک پیام با کیفیت ارائه دهید

ارسال پیامک تبلیغاتی با کیفیت آسان است، اما اگر می خواهید پیامک تاثیر گذار ایجاد کنید، برخی از اقدامات اساسی وجود دارد. برای شروع، اطمینان حاصل کنید که ابتدا نام کسب و کار خود را قرار دهید. استفاده از زبان ساده، تا آنجا که ممکن است سعی کنید از اختصارات یا هر چیزی گیج کننده جلوگیری کنید. خاص باشید و اطمینان حاصل کنید که مشتریان خود را به اقدام دعوت می کنید.

  • برای فراوانی مناسب جستجو کنید

با یک متخصص بازاریابی  مشورت کنید تا به شما در تشخیص میزان ارسال پیامک تبلیغاتی کمک کند. شما نمی خواهید با ارسال پیامک های متعدد به مشتریان خود اسپم دهید. آنها بعضی وقت ها از خواندن این پیامک ها دست می کشند. سعی کنید با آنها هماهنگ باشید، دقت کنید که عدم ارسال پیامک به تعداد کافی هم برای مشتری به مفهوم نادیده گرفته شدن توسط شماست. وجه تمایز بین نادیده گرفتن مشتریان و ارسال پیام های متعدد اسپم را پیدا کنید.

همین حالا سامانه پیامکی خود را فعال کنید

 

اس ام اس آذین
اس ام اس آذین
سامانه پیامکی آذین از سال 1388 کار خود را با هدف افزایش بهره وری تبلیغات و بهبود فضای کسب و کار ها از طریق فضای مجازی آغاز نمود. این مجموعه با تلاش پرسنل خود در این 9 سال مفتخر به کسب اعتماد و رضایت بیش از 30.000 کاربر گردیده است. تاکنون بیش از 50 میلیون ارسال پیامک تبلیغاتی موفق از پنل اس ام اس آذین ارسال شده است. لطفا ما را با نظرات خود یاری بفرمایید.

1 دیدگاه

  1. […] ارسال پیامک تبلیغاتی به اصفهان از طریق پنل اس ام اس اصفهان و از طریق بانک شماره های مختلف و به روز سامانه پیامکی آذین انجام می گیرد.  […]